Oostende

Geen betere plek om te onthaasten dan aan het zeetje. Dat we een zwak hebben voor vergeten plekken waar nieuw leven wordt ingeblazen is geen geheim en net daarom worden wij zo enthousiast van de Oosteroever site in Oostende. 

De nabijheid van de duinen, het strand, de havengeul, het overzetbootje naar de stad, Fort Napoleon, de vismijn en de prachtige vuurtoren “Lange Nelle”. Deze plek heeft alles om even weg te zijn uit de race van elke dag. Het nieuwbouwpand aan de havengeul op de Hendrik Baelskaai werd omgetoverd tot een warme en kidsproof huiskamer zoals Zelda&Zorro Gent. Deze livingroom met zicht op het water is de perfecte setting voor een daguitstapje, familie-of vriendenbijeenkomst of als unieke feestlocatie.  
 
 

Local Zelda

Elke is onze local Zelda en neemt Zelda&Zorro Oostende onder haar vleugels. Elke is mama van Asa en Nand en partner in crime van Tijs.  Ze is een echte Zelda&Zorro-lover van het eerste uur en was al vaker interim gastvrouw in Zelda&Zorro Evergem en Gent. 

De afgelopen edities van Zelda&Zorro Snow was ze ook één van onze kidsanimatoren in onze kidsclub. We kennen haar als een bon vivant die gelukkig wordt wanneer ze kinderoogjes kan doen fonkelen. Hands-on en met een winnaarsmentaliteit gaat ze vol enthousiasme dit avontuur tegemoet. 

Praktisch  

Openingsuren

Bereikbaarheid:

  • Auto: parkeren (parking Fort Napoleon, Strandparking Ankerstraat en H.Baelskaai) 
  • Trein: Station Oostende + kusttram richting Bredene (Halte 5, Vuurtorenwijk – 5min.)
Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief!

Indien je op de hoogte wil gehouden worden over updates van onze kalender of nieuwe events, sturen we je graag onze nieuwsbrief! Vul hieronder jouw e-mailadres in!